SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
167 000 €
(1 315 € / m²)
Verkauf
Atypisch
1
127 m²
бул. Освобождение

schlafzimmeratypical
wohnung127 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ОФЕРТА 17707 🗺️ Район: Тракия 🏠 Тип: Тристаен 🏗️ Тип строителство: Ново строителство 📅 Етап на строителство: С АКТ 16 (2023г.) 💰 Цена: 167,000 ...

Andere
Alter des Angebots: 78Tage
Aktualisiert: 78Tage

Ortschaften

бул. Освобождение
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ