SUPA24
Wohnzimmer
Wohnzimmer
Wohnzimmer
445 000 €
(6 268 € / m²)
Verkauf
1
1
71 m²
Camí de l'Home Dret

schlafzimmer1
wohnung71 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseJa

Beschreibung

Descobreix Prat de la Riba, una exclusiva promoció d´obra nova que redefineix el concepte de vida a la muntanya. Ubicada a l'encantador poble d'El Tar...

Andere
Alter des Angebots: 5Tage
Aktualisiert: 5Tage

Ortschaften

Camí de l'Home Dret
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Nou Aire Immobiliària