SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
15 000 Kč
(208 Kč / m²)
Mieten
3
1
72 m²
Havlíčkova, Zditz
Belag

schlafzimmer3
wohnung72 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Prostorný byt 3+kk s nádherným výhledem na celé Zdice | Havlíčkova ulice, Zdice

Hledáte dlouhodobé a klidné bydlení s výbornou dostupností, kde se ...

Andere
Alter des Angebots: 8Tage
Aktualisiert: 8Tage

Ortschaften

Havlíčkova, Zditz

Öffentliche Einrichtungen

QARA s.r.o.

Lucie Korbová