SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
12 000 Kč
(188 Kč / m²)
Mieten
3
1
64 m²
Nová, Wiese a. d. Igel
Belag

schlafzimmer3
wohnung64 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandnach der Rekonstruktion
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Pro pár nebo i mladou rodinku máme k dlouhodobému pronájmu pěkný byt 3+1 v Lukách nad Jihlavou. Jedná se o byt ve druhém patře bytového domu. Luka jso...

Gas
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Nová, Wiese a. d. Igel

Öffentliche Einrichtungen

Swiss Life Select Reality s.r.o.

Petr Mašek