SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
10 000 Kč
(123 Kč / m²)
Mieten
3
1
81 m²
Neustadtl
Belag

schlafzimmer3
wohnung81 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Dovoluji si Vám nabídnout k pronájmu byt 3+KK (81m2) s lodžií po rekonstrukci v obci Stráž, okr. Tachov
Byt se nachází ve 1. patře rodinného domu. By...

Elektrisch
Alter des Angebots: 10Tage
Aktualisiert: 10Tage

Ortschaften

Neustadtl

Öffentliche Einrichtungen

RAZKA reality s.r.o.

Jitka Rejtharová