SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
12 500 Kč
(313 Kč / m²)
Mieten
2
1
40 m²
Obchodní, Wegstädtl
Belag

schlafzimmer2
wohnung40 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k pronájmu pěkný, udržovaný byt 2+kk o výměře 40 m² ve Štětí. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem.

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Obchodní, Wegstädtl

Öffentliche Einrichtungen

DůmRealit

Jana Čmejlová