SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
17 000 Kč
(233 Kč / m²)
Mieten
3
1
73 m²
Kynského, Schlan
Belag

schlafzimmer3
wohnung73 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandOriginalzustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k pronájmu byt 3+kk o velikosti 73 m2 v historickém centru města Slaného, ulice Kynského.

Jedná se o nový podkrovní mezonetový byt ve 2. ...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Kynského, Schlan
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REALMAN REALMAN

Miroslav Vepřek - RSQ - prezentace nemovitostí