SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
15 100 Kč
(210 Kč / m²)
Mieten
3
1
72 m²
Saar
Belag

schlafzimmer3
wohnung72 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme pronájem bytu 3+1 s balkonem ve II.patře v klidné, okrajové části Žďáru nad Sázavou. K bytu náleží sklep. Byt je částečně vybavený, plastová ...

Andere
Alter des Angebots: 5Tage
Aktualisiert: 5Tage

Ortschaften

Saar

Öffentliche Einrichtungen

STING-REAL spol. s r. o.

Marie Dvořáková