SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
14 500 Kč
(372 Kč / m²)
Mieten
2
1
39 m²
Rosternitz-Swonowitz
Belag

schlafzimmer2
wohnung39 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

K dlouhodobému pronájmu nabízíme moderní a plně vybavený byt o dispozici 2+kk a výměře 39 m² v novostavbě v obci Rostěnice, okres Vyškov. Byt se nachá...

Andere
Alter des Angebots: 6Tage
Aktualisiert: 6Tage

Ortschaften

Rosternitz-Swonowitz
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

OK REAL ESTATE s.r.o.

Ing. Veronika Doležalová