SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
13 500 Kč
(193 Kč / m²)
Mieten
2
1
70 m²
Ottova, Rakonitz
Belag

schlafzimmer2
wohnung70 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nedaleko od rakovnického náměstí nabízím k pronájmu nadstandardně prostorný byt 2+1 o celkové ploše 70 m2.
Byt se nachází ve 2. patře zděného domu, b...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Ottova, Rakonitz

Öffentliche Einrichtungen

QARA s.r.o.

Mgr. Romana Trešlová