SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
9 000 Kč
(391 Kč / m²)
Mieten
Atypisch
1
23 m²
Prag 5
Belag

schlafzimmeratypical
wohnung23 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Samostatný pokoj P5 Radotín pro dívku DK00098X
Nabízíme samostatný pokoj pro ženu, dívku 23m2 v prvním patře rodinného domku se zahradou se společnou ...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Prag 5
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

RIN LTD, odštěpný závod - Dušan Kajnar

Asistent 003