SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
21 900 Kč
(1 095 Kč / m²)
Mieten
1
1
20 m²
Na Bitevní pláni, Prag 4
Belag

schlafzimmer1
wohnung20 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandnach der Rekonstruktion
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k pronájmu zcela nový, plně vybavený byt 1+1 s podlahovou plochou 20,3 m², situovaný ve 5.NP moderního rezidenčního projektu NBP Living v Pr...

Andere
Alter des Angebots: 7Tage
Aktualisiert: 7Tage

Ortschaften

Na Bitevní pláni, Prag 4
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Maria Kopřivová

Maria Kopřivová