SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
52 000 Kč
(515 Kč / m²)
Mieten
4
1
101 m²
Prag 4
Belag

schlafzimmer4
wohnung101 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme na pronájem moderní byt bez nábytku č. 3 o dispozici 4+kk s podlahovou plochou 104,1 m2 s terasou o výměře 19,4 m2, situovaný v 1. patře (2. ...

Andere
Alter des Angebots: 8Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

Prag 4

Öffentliche Einrichtungen

RK MoWio s.r.o.

Ing. Monika (Lecianová) Wolfová