SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
15 500 Kč
(517 Kč / m²)
Mieten
1
1
30 m²
Sobětická, Prag 16
Belag

schlafzimmer1
wohnung30 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Pronájem zařízeného bytu 1+kk v přízemí rodinného domu se zahradou Praha 5 - Radotín, ul. Sobětická.
Celková cena pro 1 osobu, včetně spotřeb elektři...

Elektrisch
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Sobětická, Prag 16

Öffentliche Einrichtungen

Aurus reality - JUDr. ZÁHORSKÝ, spol. s r. o.

Richard Záhorský