SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
34 000 Kč
(472 Kč / m²)
Mieten
3
1
72 m²
Mezi Vodami, Prag 12
Belag

schlafzimmer3
wohnung72 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenJa
zustandNeubau
kellerJa
terrasseJa

Beschreibung

Pronájem plně zařízeného bytu 3+kk (72 m²) v novostavbě s velmi příjemnou velkou terasou (16 m2) s posezením a pěkným výhledem na řeku, golfové hřiště...

Zentrale Fernbedienung
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Mezi Vodami, Prag 12

Öffentliche Einrichtungen

Aproto Reality

Alena Grubnerová