SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
26 900 Kč
(364 Kč / m²)
Mieten
3
1
74 m²
Prosluněná, Prag 5
Belag

schlafzimmer3
wohnung74 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandOriginalzustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

K nastěhování ihned.
Nabízíme Vám k pronájmu byt 3+1 s obytnou plochou 74 m² situovaný v 1.NP panelového domu s výtahem. Byt se sestává ze vstupní ch...

Andere
Alter des Angebots: 13Tage
Aktualisiert: 12Tage

Ortschaften

Prosluněná, Prag 5
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REALMAN REALMAN

Lukáš Pohořský - Bohemian Estates International s.r.o.