SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
21 000 Kč
(457 Kč / m²)
Mieten
2
1
46 m²
Prag 4
Belag

schlafzimmer2
wohnung46 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme Vám k nájmu byt po kompletní rekonstrukci o velikosti 2+kk, 46m2, ul. Hráského, Praha 4. Byt se nachází v 6. patře panelového domu s výtahem...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Prag 4

Öffentliche Einrichtungen

Reality Pomazal - Marek Pomazal

Reality Pomazal