SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
33 000 Kč
(402 Kč / m²)
Mieten
2
1
82 m²
Na Zderaze, Prag 2
Belag

schlafzimmer2
wohnung82 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandOriginalzustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý byt o dispozici 2+1 a celkové výměře cca 87 m².

Byt se nachází ve 3. patře zrekonstruovaného činžovního domu s...

central_remote, gas
Alter des Angebots: 10Tage
Aktualisiert: 8Tage

Ortschaften

Na Zderaze, Prag 2
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Ruby Real, s. r. o. - Century 21

Jiřina Turnovcová