SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
17 000 Kč
(327 Kč / m²)
Mieten
2
1
52 m²
Lásenická, Prag 14
Belag

schlafzimmer2
wohnung52 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandOriginalzustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

V exkluzivním zastoupení majitele nabízím k pronájmu bytovou jednotku o dispozičním řešení 2+kk s celkovou podlahovou plochou 47,57 m2, která se nachá...

Boden:
3. Etage von 3
Alter des Angebots: 13Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

Lásenická, Prag 14
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

RK Evropa

Richard Kopkáš