SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
25 000 Kč
(347 Kč / m²)
Mieten
4
1
72 m²
Božetická, Prag 12
Belag

schlafzimmer4
wohnung72 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandnach der Rekonstruktion
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízím k dlouhodobému pronájmu světlý a prostorný družstevní byt 4+kk o velikosti 72 m² s lodžií 5 m², situovaný ve 2. patře zatepleného domu s výtah...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Božetická, Prag 12

Öffentliche Einrichtungen

Můj domov REALITY s.r.o.

Kateryna Hordejeva