SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
29 500 Kč
(364 Kč / m²)
Mieten
3
1
81 m²
Mattioliho, Prag 10
Belag

schlafzimmer3
wohnung81 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

krásný byt 3+kk, 76m2 + terasa v novostavbě, garáž, p-10 Záběhlice - ul: Mattioliho
Byt se nachází v 2.NP novostavby s orientací do volného prostoru...

Parameter

Ausstattung & Funktionen

Generiert aus KI

TerrasseSeparate kücheBadDuschkabineKüchengeräte

Andere
Alter des Angebots: 9Tage
Aktualisiert: 9Tage

Ortschaften

Mattioliho, Prag 10

Öffentliche Einrichtungen

Svět bydlení, s.r.o.

Vojtěch Musil - poptávka