SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
22 000 Kč
(262 Kč / m²)
Mieten
4
1
84 m²
Ostrau
Belag

schlafzimmer4
wohnung84 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Světlý a prostorný byt 4+1 k pronájmu.
Výjimečná bytová jednotka s prostorným zaskleným balkonem po kompletní a velmi kvalitní rekonstrukci, jen pár ...

Elektrisch
Alter des Angebots: 4Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

Ostrau

Öffentliche Einrichtungen

STING-REAL spol. s r. o.

Daniel Bučko