SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
7 400 Kč
(231 Kč / m²)
Mieten
1
1
32 m²
Nákladní, Troppau
Belag

schlafzimmer1
wohnung32 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k pronájmu útulný a plně zařízený byt 1+kk na ulici Nákladní. Ideální volba pro ty, kteří hledají pohodlné bydlení v klidné, ale zároveň skvě...

Andere
Alter des Angebots: 40Tage
Aktualisiert: 40Tage

Ortschaften

Nákladní, Troppau

Öffentliche Einrichtungen

Ing. Ondřej Klvač

David Kirschner