SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
17 000 Kč
(293 Kč / m²)
Mieten
2
1
58 m²
Eduarda Hamburgera, Olmütz
Belag

schlafzimmer2
wohnung58 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandNeubau
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízím k pronájmu moderní byt o dispozici 2+kk o užitné ploše 58 m², který se nachází v 6. nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. Byt zaujme svět...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Eduarda Hamburgera, Olmütz

Öffentliche Einrichtungen

QARA s.r.o.

Petr Zach