SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
16 500 Kč
(280 Kč / m²)
Mieten
3
1
59 m²
Mendelova, Neutitschein
Belag

schlafzimmer3
wohnung59 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandOriginalzustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k pronájmu krásný a světlý byt 3+kk s komorou o výměře 59 m², který prošel kompletní a velmi zdařilou rekonstrukcí. Byt zaujme moderním a pra...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Mendelova, Neutitschein
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Potrol Woods s.r.o. - 3D Reality Century 21

Viktor Akantis