SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
17 000 Kč
(179 Kč / m²)
Mieten
3
1
95 m²
Loschitz
Belag

schlafzimmer3
wohnung95 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velký byt o dispozici 3+1 o velikosti 95m2 v centru Loštic. Byt se nachází ve druhém patře(podkroví) bytového domu a ...

Elektrisch
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Loschitz

Öffentliche Einrichtungen

STING-REAL spol. s r. o.

Libor Oharek