SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
12 500 Kč
(347 Kč / m²)
Mieten
1
1
36 m²
Maďarská, Karlsbad
Belag

schlafzimmer1
wohnung36 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandOriginalzustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k pronájmu byt 1+1 o výměře celkové podlahové plochy 36 m2, kdy úpravou dispozice byla vybudována menší samostatná ložnice, kuchyňský kout a ...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Maďarská, Karlsbad
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REALMAN REALMAN

Ing. David Fusek - Dobrébydlení Trading s.r.o.