SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
9 000 Kč
(321 Kč / m²)
Mieten
1
1
28 m²
Družstevní, Horka nad Moravou
Belag

schlafzimmer1
wohnung28 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Pronájem menšího bytu 1+1 s terasou a zahrádkou v Horce nad Moravou - ul. Družstevní. Jedná se o byt v přízemí cihlového domu s výměrou cca 28 m2. Byt...

Andere
Alter des Angebots: 17Tage
Aktualisiert: 17Tage

Ortschaften

Družstevní, Horka nad Moravou
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

PATRIOT reality, spol. s r. o.

Barbora Daňková