SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
8 800 Kč
(232 Kč / m²)
Mieten
1
1
38 m²
Hohenstadt an der March
Belag

schlafzimmer1
wohnung38 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k pronájmu světlý byt o dispozici 1+kk a celkové výměře 38 m² v ulici Oborník v Zábřehu na Moravě. Interiér bytu zaujme vysokými stropy s dře...

Gas
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Hohenstadt an der March

Öffentliche Einrichtungen

STING-REAL spol. s r. o.

Kateřina Martišková