SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
10 550 Kč
(176 Kč / m²)
Mieten
3
1
60 m²
Gustava Klimenta, Hawirzow
Belag

schlafzimmer3
wohnung60 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandOriginalzustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Hledáte bydlení, které má energii města a zároveň klid zeleně? Tenhle byt vám nabídne obojí – a ještě něco navíc. Díky akční nabídce měsíc zdarma získ...

Parameter

Generiert aus KI

HolzbodenSeparate toiletteBadNatürliches licht

Andere
Alter des Angebots: 92Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Gustava Klimenta, Hawirzow
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REALMAN REALMAN

Marie Kostomlatská - Heimstaden Czech s.r.o.