SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
10 800 Kč
(157 Kč / m²)
Mieten
3
1
69 m²
V. K. Klicpery, Hawirzow
Belag

schlafzimmer3
wohnung69 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandOriginalzustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Představte si bydlení, kde máte dostatek prostoru, světla i klidné prostředí pro každodenní život. Přesně takový je tento krásný byt 3+1 na ulici V. K...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

V. K. Klicpery, Hawirzow
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REALMAN REALMAN

Karin Davidová - Heimstaden Czech s.r.o.