SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
11 000 Kč
(180 Kč / m²)
Mieten
3
1
61 m²
Chotieborsch
Belag

schlafzimmer3
wohnung61 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu částečně zrekonstruovaný byt o dispozici 3+kk s celkovou výměrou 61 m² v klidné obci Počátky u Chotěboře. Bytová jedn...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Chotieborsch

Öffentliche Einrichtungen

Ing. Ondřej Klvač

Jan Caha