SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
12 000 Kč
(462 Kč / m²)
Mieten
1
1
26 m²
Prašná, Budweis
Belag

schlafzimmer1
wohnung26 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandnach der Rekonstruktion
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

REALDOMUS Vám zprostředkuje pronájem kompletně zrekonstruované větší garsoniery s podlahovou plochou 31,09 m2. Dispozice : zádveří ( 5,57 m2), koupel...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Prašná, Budweis

Öffentliche Einrichtungen

REALDOMUS s.r.o.

Jitka Bláhová