SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
26 000 Kč
(325 Kč / m²)
Mieten
3
1
80 m²
Černé Voděrady
Belag

schlafzimmer3
wohnung80 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandAndere
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

ID: 160H

Nabízím k dlouhodobému pronájmu prostorný a světlý byt 3+1 o velikosti cca 80 m² v blízkosti zastávky Zborov Strašnické divadlo.

Teilmöbliert
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Černé Voděrady
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Gold Key Reality

Viktoriia Kovalská