SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
16 900 Kč
(176 Kč / m²)
Mieten
3
1
96 m²
Čeladná, Czeladna
Belag

schlafzimmer3
wohnung96 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu mezonetový byt 3+kk o ploše 96 m² v atraktivní lokalitě centra obce Čeladná.
Byt zaujme nejen svou velkorysou dispoz...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Čeladná, Czeladna

Öffentliche Einrichtungen

Lenka Dančáková

Lenka Dančáková