SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
20 990 Kč
(750 Kč / m²)
Mieten
1
1
28 m²
Cejl, Brünn
Belag

schlafzimmer1
wohnung28 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandNeubau
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

ID zakázky: AK1014
Společnost GLJ Partners Vám nabízí k pronájmu moderní, plně zařízený byt o dispozici 1+kk a celkové ploše 28 m², situovaný v atrak...

Andere
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Cejl, Brünn
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

GLJ Partners s.r.o.

Ing. Anastasiya Konstantynova