SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
17 500 Kč
(278 Kč / m²)
Mieten
2
1
63 m²
Křenová, Brünn
Belag

schlafzimmer2
wohnung63 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandNeubau
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

V zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout pronájem bytu o dispozici 2+kk o celkové ploše 63,3 m². Byt se nachází v 5. nadzemním podlaží ze 7 v...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Křenová, Brünn
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

BONUS BRNOreal, spol. s r.o.

Monika Pitrochová - recepce