SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
25 000 Kč
(362 Kč / m²)
Mieten
3
1
69 m²
Dukelská třída, Brünn
Belag

schlafzimmer3
wohnung69 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandNeubau
kellerJa
terrasseJa

Beschreibung

Nabízíme k pronájmu atraktivní byt 3+kk s terasou o velikosti 69 m², který se nachází na vyhledávané adrese Dukelská třída 191/45 ve čtvrti Husovice, ...

Teilmöbliert
Alter des Angebots: 16Tage
Aktualisiert: 16Tage

Ortschaften

Dukelská třída, Brünn
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

All Inclusive Estates s.r.o.

Petr Vyskočil