SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
13 600 Kč
(200 Kč / m²)
Mieten
3
1
68 m²
Hornická, Albersdorf
Belag

schlafzimmer3
wohnung68 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandnach der Rekonstruktion
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Hledáte místo, kde se snoubí moderní styl, klidná lokalita a pohodové bydlení? Právě pro vás připravujeme nádherný byt 3+1 s balkonem v oblíbené a kli...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Hornická, Albersdorf
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

REALMAN REALMAN

Lenka Sendžová - Heimstaden Czech s.r.o.