SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
2 300 PLN
(64 PLN / m²)
Mieten
1
1
36 m²
Sądowa, Wrocław

schlafzimmer1
wohnung36 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustand
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

WOMBAT Nieruchomości proponuje na Wynajem przytulne Mieszkanie 1 pokojowe 36 m2 z dużym balkonem-w atrakcyjnej lokalizacji-same Centrum - Plac Legion...

möbliert
Alter des Angebots: 7Tage
Aktualisiert: 4Tage

Ortschaften

Sądowa, Wrocław
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

Wombat Nieruchomości

Uliana Romanovska - Wombat Nieruchomości