SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
2 100 PLN
(68 PLN / m²)
Mieten
2
1
31 m²
Solidarności, Rzeszów

schlafzimmer2
wohnung31 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na wynajem nowe, nigdy niewynajmowane funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na jednym z najb...

Zentrale Fernbedienung
Alter des Angebots: 13Tage
Aktualisiert: 13Tage

Ortschaften

Solidarności, Rzeszów
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

GJ Partners s.c.

Gabriela Mucha