SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
1 790 000 Kč
(27 121 Kč / m²)
Verkauf
3
1
66 m²
Jindřicha Plachty, Aussig
Belag

schlafzimmer3
wohnung66 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k prodeji družstevní byt o dispozici 3+1 s lodžií a sklepem, nacházející se v ústecké části Mojžíř. Byt je situován v 1. patře panelového dom...

Andere
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 2Tage

Ortschaften

Jindřicha Plachty, Aussig
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

GEPARD Reality

Jakub Žák