SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
2 700 000 Kč
(71 053 Kč / m²)
Verkauf
1
1
38 m²
17. listopadu, Troppau
Belag

schlafzimmer1
wohnung38 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k prodeji světlý byt o dispozici 1+1 a výměře 38 m², který se nachází v 5. patře revitalizovaného panelového domu s výtahem, Opava, ulice 17....

Zentrale Fernbedienung
Alter des Angebots: 11Tage
Aktualisiert: 11Tage

Ortschaften

17. listopadu, Troppau
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

1. opavská realitka s.r.o. - Ondřej Veselý

Ing. Václav Hořínek