SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
2 650 000 Kč
(50 962 Kč / m²)
Verkauf
2
1
52 m²
Dukelská, Trzynietz
Belag

schlafzimmer2
wohnung52 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 na ulici Dukelská v Třinci.

Součástí bytu je prostorný balkon vhodný k odpočinku a také klasická sklepní kóje....

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Dukelská, Trzynietz
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

BO! reality a finance s.r.o.

David Heczko