SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
6 990 000 Kč
(166 429 Kč / m²)
Verkauf
2
1
42 m²
Nekvasilova, Prag 8
Belag

schlafzimmer2
wohnung42 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

K prodeji byt v osobním vlastnictví 2+1 (42 m2) se sklepem (2 m2) situovaný v 6. podlaží panelového domu ve velmi klidné a žádané lokalitě - Praha 8 K...

Gas
Alter des Angebots: 3Tage
Aktualisiert: 3Tage

Ortschaften

Nekvasilova, Prag 8

Öffentliche Einrichtungen

FARAON reality, s.r.o.

Pavel Eliáš Faraon Reality s.r.o.