SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
4 200 000 Kč
(113 514 Kč / m²)
Verkauf
1
1
37 m²
Broumovská, Reichenberg
Belag

schlafzimmer1
wohnung37 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenNEIN
zustandOriginalzustand
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme k prodeji útulný byt o velikosti 41 m² vč. lodžie v osobním vlastnictví s příjemným výhledem do zeleně. Byt se nachází ve 2. patře revitalizo...

Unmöbliert
Alter des Angebots: 4Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Broumovská, Reichenberg
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

AH Partner Solutions s.r.o. - Partner Liberec Century 21

Michaela Ciešláková