SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
3 800 000 Kč
(50 000 Kč / m²)
Verkauf
4
1
76 m²
Leipnik
Belag

schlafzimmer4
wohnung76 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný byt 4+1 v Lipníku nad Bečvou na ulici Zahradní. Byt je v původním stavu a nabízí ideální...

Zentrale Fernbedienung
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Leipnik

Öffentliche Einrichtungen

STING-REAL spol. s r. o.

Iveta Radilová