SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
2 390 000 Kč
(42 679 Kč / m²)
Verkauf
2
1
56 m²
Karwin
Belag

schlafzimmer2
wohnung56 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandAndere
kellerNEIN
terrasseNEIN

Beschreibung

Nabízíme vám ke koupi družstevní byt 2+1 s možností převodu do osobního vlastnictví, který se nachází ve 3. patře revitalizovaného domu v žádané lokal...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Karwin

Öffentliche Einrichtungen

STING-REAL spol. s r. o.

Mgr. Pavel Sporysch, MBA