SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
1 690 000 Kč
(41 220 Kč / m²)
Verkauf
2
1
41 m²
Žižkova, Mährisch Weißkirchen
Belag

schlafzimmer2
wohnung41 m²
badezimmer1
aufzugJa
parkenNEIN
zustandnach der Rekonstruktion
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Hledáte byt s výhledem?

Nabízíme Vám ke koupi družstevní byt o velikosti 2+1 s balkonem a lodžií/51 m2 na ul. Žižkova v Karviné - Hranicích. Byt se n...

Andere
Alter des Angebots: 1Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Žižkova, Mährisch Weißkirchen

Öffentliche Einrichtungen

DĚLÁME REALITY SRDCEM s.r.o.

Ing. Nela Lesňáková Matušková