SUPA24
Sonstiges
Sonstiges
Sonstiges
4 990 000 Kč
(83 167 Kč / m²)
Verkauf
2
1
60 m²
Loudů, Dobrzan
Belag

schlafzimmer2
wohnung60 m²
badezimmer1
aufzugNEIN
parkenJa
zustandNeubau
kellerJa
terrasseNEIN

Beschreibung

Hledáte moderní bydlení kousek od Plzně nebo zajímavou investiční příležitost? Právě pro Vás máme v nabídce krásný byt 2+kk o velikosti 60 m² v novost...

Teilmöbliert
Alter des Angebots: 2Tage
Aktualisiert: 1Tage

Ortschaften

Loudů, Dobrzan
Die Standortangabe ist nur ungefähr, wir kennen die genaue Adresse nicht.

Öffentliche Einrichtungen

The Most reality s.r.o. - Century 21

Zbyněk Růně